01 styczeń 2023

Energetyzujący Puchar Dziekana

W dniach 25–27 lutego 2011 po raz kolejny odbyło się spotkanie integracyjne studentów, pracowników i absolwentów Wydziału Energetyki i Paliw II – Puchar Dziekana. Patronem wydarzenia był Dziekan Wydziału EiP prof. Piotr Tomczyk. Podczas trzech dni studenci, absolwenci oraz pracownicy mogli cieszyć się wspólną zabawą w urokliwym zakątku Pienin jakim niewątpliwie są Jaworki k/Szczawnicy.

Mistrzowie białego szaleństwa wyłonieni

Znamy już wyniki kolejnej edycji Mistrzostw AGH w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zorganizowanych przez Akademicki Związek Sportowy AGH, które odbyły się w dniach 2–3 marca 2011 roku w Kluszkowcach.

Klub Uczelniany AZS AGH potęgą Małopolski

Historia Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Akademii Górniczo-Hutniczej zaczyna się w latach pięćdziesiątych, kiedy w wyniku rozporządzenia Rady Ministrów zajęcia z wychowania fizycznego stały się obowiązkowe na wyższych uczelniach.