01 styczeń 2023

Energetycy na krańcu świata

Ze względu na unikalne warunki geograficzne i warunki technologiczne pozyskiwania energii, Islandia jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do poznawania problemów energetyki odnawialnej.

Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie

Taką nazwę nosi stosunkowo młoda impreza (trwają przygotowania trzeciej edycji), która była pomysłem Komitetu Lokalnego IAESTE AGH na uczczenie 90-lecia istnienia Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Nasi koledzy zorganizowali imprezę, która okazała się ogromnym sukcesem.

Dzień Energetyki Odnawialnej na AGH

OZE DAY – organizowane przez SKN Grzała święto odnawialnych źródeł energii już za nami, było niezwykle ciekawie – rozpoczęło się od tłumu zwiedzających, który 8 kwietnia rano zaczął szturmować gmach główny AGH.