31 styczeń 2023

Juwenaliowy Dzień Języków Obcych w AGH

Pierwotne założenie tej imprezy było dość skromne, a jej charakter głównie informacyjny: chcieliśmy ułatwić studentom wybór lektoratu, dać okazję do przejrzenia programów i materiałów dydaktycznych, do bezpośredniej rozmowy z nauczycielami i kolegami, a także opowiedzieć o dodatkowych możliwościach doskonalenia języków i korzyściach płynących z ich znajomości.

Ruszyła Osada w Woli Radziszowskiej

Od 1 marca 2011 roku Ośrodek Historii Techniki z Muzeum (OHTzM), dzięki wielkiemu zaangażowaniu Prorektora ds. Ogólnych prof. Tadeusza Słomki oraz Kierownika OHTzM dr Marii Korzec, stał się właścicielem Prehistorycznej Osady w Woli Radziszowskiej.

Super laureaci

Sesja Laureatów i Wielka Studencka Majówka zakończyły XLVIII Sesję Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego, która odbywała się w naszej uczelni w ramach obchodów tradycyjnego święta „Dnia Hutnika”.