01 luty 2023

Chorwackie zimowe pływanie

Pełne słońce, krótkie spodenki, cudowne widoki i chęć ucieczki od siarczystych mrozów… te marzenia zadecydowały o wyjeździe członków Akademickiego Klubu Żeglarskiego AGH do Chorwacji na pierwszą edycję AGH Winter Sail Expedition.

III Puchar Dziekana Wydziału EiP

W dniach 10–12 lutego 2012 roku w Jaworkach koło Szczawnicy odbyło się trzecie spotkanie integracyjne „Puchar Dziekana” Wydziału Energetyki i Paliw. Swoim patronatem spotkanie objął Dziekan WEiP prof. Piotr Tomczyk.

Stworzenie Światła, czyli opowieść nie – rodzinna

Wróćmy na chwilę do witraża św. Barbary, lecz nie o niej będzie tu mowa, a o twórcy tego witraża. Witraż ten bowiem nie jest okienny – a już w projekcie przeznaczony do wnętrza i choć przedstawia osobę świętą nie jest sakralny.

Opłatek Stowarzyszenia Wychowanków AGH

Około 300 Wychowanków AGH zebrało się w samo południe 19 stycznia 2012 roku w auli naszej uczelni, aby zgodnie z wieloletnią tradycją przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia noworoczne.