01 styczeń 2023

Tym razem zwycięstwo AGH

W 2009 roku, z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia AGH, zapoczątkowano spotkania brydżowe dwóch uczelni AGH i UJ. Wtedy mecz rozgrywany w auli pawilonu A-0 zakończył się zwycięstwem zespołu UJ wynikiem 118–92.

Kwitnące AGH

Optymistycznie nastrajające kameralne zakątki, barwne klomby czy kwiatowe rabaty to efekt prac panów Zbigniewa Barana
i Józefa Tomaszewskiego, ogrodników Akademii Górniczo-Hutniczej. Zieleń na terenie kampusu wzbudza w ostatnim czasie
powszechne uznanie, a rezultaty prac ogrodniczych są widoczne na każdym niemalże kroku.

Miecz Dziekana 2012

Trzecie już w historii Wydziału Energetyki i Paliw regaty integracyjne zostały rozstrzygnięte. Żeglarze i uczestnicy spotkania zebrali się w Bartkowej nad Zalewem Rożnowskim w dniach 1–3 czerwca 2012 roku. Patronat nad tym wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Energetyki i Paliw prof. Piotr Tomczyk.

39. Odnowienie Immatrykulacji po 50. latach dla rocznika 1962/63 w dniu 23 maja 2012

Motto: „Pamięć i tradycja to zachowanie tożsamości naszej Almae Mater”

Z wielu pięknych tradycji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie związanych z kierunkami kształcenia w danych zawodach wyróżnia się tradycja Odnowienia Immatrykulacji po 50. latach od rozpoczęcia studiów, którą poszczycić się może tylko nasza uczelnia.