01 styczeń 2023

IX Turniej o Puchar Rektora AGH

Niedziela 25 listopada 2012 roku była szczególnym i długo wyczekiwanym dniem przez wszystkich miłośników tańca. W Krakowie odbył się wówczas IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora AGH, organizowany przez Studencki Klub Taneczny AGH.

Brydżowisko nr 2

Twarze brydża – Antoni Tajduś

Urodzony w Tymbarku profesor Antoni Tajduś zetknął się z brydżem w miejscowym Domu Kultury w latach sześćdziesiątych.

Szopki – 70. edycja

Kiedyś zapytałem Stanisława Malika, który raz zrobił szopkę na konkurs? Zastanawiał się dłuższą chwilę, w końcu stwierdził, że nie pamięta. Powiedział mi, że zrobił już tyle szopek, że policzenie wszystkich naprawdę nie byłoby łatwe.

FIRN reaktywowany

3 Lutego 2012 roku, decyzją Rektora AGH zarejestrowany i reaktywowany został w Akademii Górniczo-Hutniczej „Studencki Klub Narciarski Firn AGH”.