01 styczeń 2023

The Freescale Cup

Wyjazd członków Koła Naukowego Elektroników

W dniach 25–28 marca 2013 roku członkowie Koła Naukowego Elektroników wzięli udział w międzynarodowych zawodach The Freescale Cup,

Karty na stół, czyli jak zarabiać po filologii

Z Bartkiem spotykam się na krakowskich Plantach. Średniego wzrostu, sympatyczny blondyn jest punktualnie. – Skrupulatność – powiada – jest jedną z pożądanych cech pokerzysty. Ruszamy. Naszym celem jest mieszkanie kolegi Bartka – Mateusza.

Projekt Ec(h)o w AGH

W dniach 22–30 kwietnia 2013 na terenie MS AGH będzie realizowany projekt Ec(h)o Environemntal Changes Human Obligation, który został przygotowany przez Grupę Naukową Pro Futuro i Fundację dla AGH.

AGH Racing w pełnym pędzie

Formuła Student to największe na świecie studenckie wydarzenie związane ze sportem motorowym. Prowadzony przez Instytut Inżynierii Mechanicznej (Institution of Mechanical Engineers) projekt skupia studentów z uniwersytetów na całym świecie i stanowi jedną z części globalnej serii Formuła SAE,